Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 27.03.2017

ABD’ye kahvaltı çıkışı!

Geçtiğimiz hafta Amerika’da tatil yapan , ‘Cüzdanımı boşalttılar’ dedi ve ekledi: ‘3 kişi kahvaltı ettik, 540 lira ödedik!'

ABD’ye kahvaltı çıkışı!
Alişan, önceki akşam Kıbrıs'ta açtı ağzını yumdu gözünü... Ünlü şarkıcı, önceki akşam Nuh'un Gemisi Deluxe Hotel'de hayranlarına muhteşem bir müzik ziyafeti sundu. İki saatlik performansıyla alkış alan ve tutumluluğuyla bilinen şarkıcı, Amerika'daki pahalılığa ise kurduğu şu cümlelerle isyan etti:

"İlk kez gittiğim ABD'den cüzdanı boşaltıp döndüm. Teknoloji almış başını gitmiş, her şey çok güzel ama Türkiye'nin tırnağı etmez. Orada Türk kahvaltı salonuna gittik, 3 kişi 150 dolar (yaklaşık 540 lira) ödedik. En pahalı İtalyan restoranından bile pahalıydı. Arkadaşlarıma söyleyeceğim gitmesinler."

kalan karakter 1000

Mehdi Mehdi

sende zeytin peynir alıp pikniğe gideydin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 27.03.2017 11:05

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.