Bugünkü
Takvim

Havalı Jelena

Şık kılıfları için yaklaşık 14 bin lira ödeyen Karleusa’ya takipçileri ‘Bu konuşma sana pahalıya patlamış’ diye takıldı.

  • Saklambaç
  • 26.03.2017
ABONE OL
Havalı Jelena
Beşiktaş'ın Sırp yıldızı Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa, gösterişte sınır tanımıyor… Daha önce Louis Vuitton marka çantaya yaklaşık 30 bin lira ödeyen Sırp yenge, önceki gün aynı markadan yaptığı alışverişle kendini ödüllendirdi.

Karleusa, 4 bin liralık İphone 7 plus telefonu için Louis Vuitton marka 3 adet telefon kılıfı aldı. Havalı yengenin cebinden tanesi bin 250 dolar (4 bin 500 lira) olan kılıflar için toplam 14 bin lira çıktı

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.