Bugünkü
Takvim

Kıvılcım’ı söndürdü

’le Kıvılcım Ural savaşı yine kızıştı. Eski eşi Kaan Tangöze ile Ural aşkının bittiğini söyleyen Piriler, ‘Kıvılcım, Kaan’la reklam yapıyor’ dedi

  • Saklambaç
  • 25.03.2017
ABONE OL
Kıvılcım’ı söndürdü
Geçtiğimiz günlerde Cihangir'deki bir mekanda Kıvılcım Ural ile pişti olan Seçkin Piriler'in öfkesi dinmedi! Eski manken, Kaan Tangöze ile evliliğini bitiren Ural'ı şöyle bombaladı: "Onların ilişkisinin bittiğine inanıyorum. Birkaç kere zorla Kaan'la reklam yapmak için poz verir ama istediği kadar zorlasın; o aşk bitti."

Hızını alamayan , Kıvılcım Ural'ın eski eşini kullanıp reklam yaptığını söyledi. "O kadının adını duyunca bile sinir oluyorum" diyen Piriler, ekledi: "Yuvamı tek başına yıkmadığını söylemiş ama Kaan benden asla ayrılmak istemedi. Onun yüzünden evliliğim bitti."

AYDIN HAMZA

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.