Bugünkü
Takvim

Korkudan kaçtı

Nurgül Yeşilçay, kendisine açtığı davayı geri çeken ’yı bombaladı: ‘Korkuyorsan böyle bir şeye kalkışma. Ona selam dahi vermem!’

  • Saklambaç
  • 16.03.2017
ABONE OL
Korkudan kaçtı
Erkan Petekkaya ile davalık olan Nurgül Yeşilçay'dan şok sözler... Kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle Yeşilçay'ı mahkemeye veren Petekkaya, daha sonra davayı geri çekmişti. Buzların eridiği düşünülürken Yeşilçay'ın önceki günkü şu olay açıklaması ortalığı yeniden karıştıracak:

"Baktı ki ben her şeyi anlatıyorum, korktu. Korkuyorsan böyle bir şeye kalkışmayacaksın. O anda gaza geldi ama sonradan kendisinin haksız olduğunu anladı ve geri çekildi." ile barışma ihtimalinin olmadığını da söyleyen oyuncu "Onunla hayatta işim olmaz. O normalde selam bile vereceğim biri değil" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.