Bugünkü
Takvim

Aşkını afişe etti

, film derdinde şov! Güzel sunucu, Yılmaz, yeni filminin afişini paylaşınca hemen yorumlar yağdırdı!

  • Saklambaç
  • 15.03.2017
ABONE OL
Aşkını afişe etti
Ünlü komedyen Cem Yılmaz, yeni filmi 'Arif V 216'nın afişini önceki gün instagram'da beğeniye sundu. Halı tüccarı Arif'le uzaylı robot 216'nın maceralarını anlatan filmin afişi, tam not aldı. Yılmaz'la 2016 yazında yaşadığı aşk sayesinde manşetlerden inmeyen Ebru Şallı, komedyenin bu paylaşımıyla yine sahneye çıktı.

Afişe 'uzaylı' ve 'alkış' simgesiyle yorum yapan Şallı, son olarak eklediği taçla 'ı da 'komedinin kralı' ilan etti. Güzel sunucu, bu sayede yine şovunu yaptı.* Yılmaz'la ilişkisi bilmece olan Şallı, gazetecilerle bu aşkla ilgili konuşmasa da Yılmaz'ın instagram'daki her paylaşımına yorum yaparak bu ilişkiyi (!) gündemde tutuyor!

kalan karakter 1000

Mehdi Mehdi

uzaylı robot...vah zavallı vah.kapasite bu kadar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.03.2017 23:16

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.