Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 14.03.2017

Polise teşekkür

’ın Tarabya’daki villasında bulunan değerli eşyaları çalındı. Türk polisi, hırsızları kısa sürede suçüstü yakalayınca sosyetik işkadını da polislere teşekkürü borç bildi...

Polise teşekkür
Feryal Gülman, önceki gün hayatının şokunu yaşadı. 2015'te Bebek'teki dillere destan yalısından Tarabya'ya taşınan sosyetik güzel, kendisine yardımcı olması için eve aldığı kişiler tarafından soyuldu. Ancak çaldıkları ziynet eşyalarını Kapalıçarşı'da satmaya çalışan soyguncuların hareketlerinden şüphelenen Türk polisi, hırsızları suçüstü yakaladı.

Sosyetik işkadını da sosyal medyadan polislere şöyle teşekkür etti: "İnanılmaz belki ama hırsızlar, evden çıktıktan 2 saat sonra yakalanmışlardı. Polislerimiz, suçluları gereken işlemler için savcılığa yönlendirip eşyalarımı bana teslim ettiler. Onlara sonsuz teşekkürler. Bu arada çalınan eşyalarımın değeri yazıldığı gibi 3 milyon TL değil..."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.