;

Anlamlı final

Önceki akşam Zorlu PSM’de sergilenen ‘Frankenstein’ adlı oyunun sonunda kahraman polis ve askerimiz için işte böyle selama duruldu...

Anlamlı final
Geçtiğimiz hafta Beşiktaş'taki hain saldırının ardından tüm ülkeyi yeniden yasa boğan Kayseri'deki patlamanın acısı yürekleri dağladı… Teröre karşı sanatın birleştirici gücünü kullanan Çolpan İlhan ve Sadri Alışık Tiyatrosu ise önceki akşam çok anlamlı bir harekete imza attı.

'KORKMUYORUZ...'
Tiyatronun Zorlu PSM'de devam eden 'Frankenstein' adlı oyununa polis kuvvetleri de davet edildi. Oyunun sonunda ise tüm oyuncular polis ve asker selamı verdi. Davetlilerin ayakta alkışladığı bu finalin ardından Kerem Alışık şöyle konuştu: "Kahraman polisimiz ve askerimize bir nebze de olsa moral vermek için oyunumuza davet ettik. Bizler bu yurdun sanatçıları olarak 'korku' toplumu oluşturmak isteyen tüm terör örgütlerine korkmadığımızı sahneye çıkarak ve koltuklardaki seyircimizle göstermeyi sürdüreceğiz. Tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına da sabır diliyoruz."
  • 19 Aralık 2016, Pazartesi

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.