Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 07.05.2016

Deniz coştu Safiye uçtu

Hıdırellez Bayramı için en renkli kutlamalardan biri Beyoğlu’nda yapıldı. Safiye Soyman, ateşin üzerinden atlarken şarkılarla coştu

Deniz coştu Safiye uçtu
Başarılı sanatçı Suzan Kardeş, Hıdırellez Bayramı için yaptığı geleneksel konserini önceki akşam Beyoğlu Zarifi adlı mekanda verdi. Suzan Kardeş, özel olarak hazırladığı sürprizler ile kendisini dinlemeye giden ünlülerle birlikte Hıdırellez ritüellerini gerçekleştirdi.Suzan Kardeş'in şarkıları eşliğinde Hıdırellez'i kutlayanlar arasında Burcu Kara ve eşi Fırat Parlak, Deniz Çakır, Özgün, Safiye Soyman, Seray Sever ve Yaşar Gaga gibi isimler vardı. Mekanda dans edip geç saatlere kadar eğlenen ünlüler, ardından yakılan ateş üzerinden atlayarak dilekler diledi. Safiye Soyman'ın ateş üzerinden atlarken yaşadığı zor anlar da objektiflere böyle takıldı.

Doğan SAVAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.