Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 17.04.2016

'tan büyük başarı

Kara Para Aşk'tan büyük başarı
İmza attığı dizileriyle Türkiye'de olduğu kadar yurt dışında da fırtınalar estiren atv'den bir başarı daha... Elektrik, Elektronik ve Hizmet İhracatçıları Birliği'nin (TET) 2015 Yılı İhracat Ödülleri önceki akşam sahiplerini buldu. Başrolünü Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek'in paylaştığı ve yayınlandığı her bölüm milyonları atv'ye kilitleyen, 'Kara Para Aşk', 2015 yılında en çok ihracatı yapılan dizi oldu. tuba'nın etkisi çok Arap ve Ortadoğu ülkelerinin yanı sıra Yunanistan ve Kolombiya da dahil olmak üzere 107 ülkeye satılan 'Kara Para Aşk', yayınlandığı her ülkede de yüksek reyting alıyor. ''ın gördüğü ilgide kuşkusuz Tuba Büyüküstün ile Engin Akyürek'in Türkiye sınırlarını aşan şöhretlerinin etkisi de büyük.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.