;

Amerikalı damat

Diyarbakırlı hemşehrileri için 'sözde barış çağrısı' yapan , tepki çeken sözlerinden 1 hafta sonra ABD'de evlendi. Kırmızıgül, Beverly Hills'teki düğünü için de 100 bin dolar harcadı!

Amerikalı damat
Geçtiğimiz hafta sosyal medyada Diyarbakır Sur ve operasyonlarla ilgili sözleriyle her kesimin tepkisini çeken Mahsun Kırmızıgül, evlenmek için doğup büyüdüğü toprakları değil ABD'yi seçti! Kırmızıgül ile 1 yıldır aşk yaşadığı avukat sevgilisi Ece Binay, dün nikah masasına oturdu. Kırmızıgül'ün düğünü Beverly Hills'teki lüks Four Seasons Hotel'de yapıldı. Türkiye'den giden yaklaşık 30 kişinin katıldığı nikahta mönüdeki hemen hemen tüm yemekler de Amerikan ve Fransız mutfağına aitti. Diyarbakır doğumlu olan 46 yaşındaki 'ün yaptığı sözde vatanseverliğin hemen ardından ABD'de düğün yapmasıyla ilgili de sosyal medyada şöyle yorumlar yapıldı:


Mahsun Kırmızıgül, Türkiye'den özel uçak kaldırdığı düğünü için yaklaşık 100 bin dolar ödedi. Kırmızıgül'ün düğünündeki masa süslemesi ve mönü detayları da işte böyleydi.

TEPKİ YAĞDI!
"Fakir edebiyatıyla bulduğu paraları, ABD'de düğün yapmak için kazanmış demek ki!",
"Benim asıl merakım Mahsun'un düğününe hizmet ettiği Feto'nun da gidip gitmediği!", "Doğu'daki kardeşleri için çok üzüldüğünü söyleyen Mahsun'un ABD'de evlenmesini, en az filmleri kadar trajik buldum!"


Mahsun Kırmızıgül'ün düğününe önceki evliliğinden olan oğlu Mahmut Kırmızıgül ile ortağı Murat Tokat da katıldı.
  • 15 Şubat 2016, Pazartesi

kalan karakter 1000

Gül Gül

Hayırlı uğurlu olsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 15.02.2016 22:23
Ahmet Ahmet

Memlekette ne asufte ne midesiz karilar var. Kimin altina yattigina bakmiyormu bu kari?

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.02.2016 22:23
ahmet ahmet

şu haini haber yapmayın lütfen hainin reklamınımı yapıyorsunuz

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 15.02.2016 19:46
Osmanli Osmanli

Milletin sirtindan kazandigin paralar sana zehir haram olsun...alcak vatan haini !!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet17
hayır1
cevapla 15.02.2016 08:20

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.