Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 04.01.2016

Bir başka gECE

, boşanıp yeniden barıştığı Ümit Benan ile ilginç bir deneyim yaşadı. Yılbaşı için Fas'a giden ünlü çift, önceki gece Sahra Çölü'nde bulunan çadırda konaklayarak hayatlarının en farklı vakitlerinden birini geçirdi

Bir başka gECE
Dünyada adım atmadık yer bırakmayan Ece Sükan, önceki gece hayatının en ilginç deneyimlerinden birini yaşadığı. Sükan, boşanıp yeniden aşk yaşadığı Ümit Benan'la çadırda konakladı.

Yeni yılı karşılamak için Fas'a giden aşıklar, Sahra Çölü'ndeki bir çadırda kaldı. Gündüz ise deveye binen Sükan ile Benan, bu anlarını da instagram'da paylaşmayı ihmal etmedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.