Bugünkü
Takvim

Eridi

2003-2012 yılları arasından 182 kilo alıp veren 'ın hesabı kabardı! Son konserindeki görüntüsüyle dikkat çeken Can, '1 buçuk ayda 8 kilo zayıfladım' dedi Sibel Can'ın son 12 yılda alıp verdiği kilosu 214'e çıktı!

  • Saklambaç
  • 30.11.2015
ABONE OL
Eridi
Kilolarıyla başı dertte olan Sibel Can'ın zayıflık inadı bitmek bilmezken ünlü sanatçının kilo hesabı da git gide akıl almaz bir hal alıyor! Önceki akşam Bostancı Gösteri Merkezi'nde müthiş bir konser veren ünlü sanatçı, verdiği kilolarıyla herkesi şaşırttı. 'ın 'balkabağı çorbası' içerek ve sıkı bir diyet yaparak 1 buçuk ayda tam 8 kilo verdiği öğrenildi. Ünlü sanatçı, Temmuz ayında çektiği yeni klibi için de 15 kilo verdiğini söylemişti. Böylece Sibel Can'ın 2015 yılında verdiği kilosu 23'ü buldu.

SAYISIZ DİYET YAPTI!

Bu rakamla da ünlü sanatçının dillere destan kilo hesabı da iyice kabardı. Zayıflamak için yıllardan beri 'Kimo Puan', 'Montignac', 'Momentum', Lahana çorbası, kabak çorbası ve elma sirkesi diyetleri yapan Sibel Can, 3 kere de zayıflama kampına katıldı. Biri İngiliz olmak üzere 10 ayrı diyetisyene giden Can, birkaç kez de yağ aldırdı. 2003-2012 yılları arasında toplam 182 kilo alıp veren Sibel Can'ın hesabına son 3 yıl da eklendiğinde rakamlar iyice uçtu! Ünlü sanatçı, yaptığı açıklamalara göre böylece son 12 yılda toplam 214 kilo alıp vermiş oldu!

Eylül 2015


28 KASIM 2015
Sibel Can'ın önceki akşam Bostancı Gösteri Merkezi'ndeki konserine gidenler ünlü sanatçının kilo vermiş hali karşısında şoke oldu.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.