Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 28.11.2015 Gazete
ABONE OL

Tatlı sert ders verdi

, üstü kapalı Ömür Gedik'e taş attı. Anlı, hayvanları kullanarak prim yapan sözde gazeteci Gedik için 'Kedi köpekten medet umuyor' dedi!

Tatlı sert ders verdi
Başarılı sunucu Müge Anlı, açtı ağzını yumdu gözünü... atv'nin reyting rekorları kıran programı 'Müge Anlı ile Tatlı Sert'in sunucusu, dün canlı yayınında söz bir ara hayvanlar ve bazı havanseverlere gelince isim vermese de 'gazeteci' (!) Ömür Gedik'e çattı. Yıllar önce Gedik'in kendisiyle ilgili sözlerini hatırlatan , isim vermeden Ömür Gedik'e şöyle göndermede bulundu:

'ZEKASI GERİ!'

"Gerizekalı hakaret oluyor ama 'zekası geri' demek herhalde hakaret olmuyor. Zekası geri biri kediden, köpekten kendine medet ummuş. Hiç hayatında olmayacağın yerlerdesin, olmayacağın yazılar yazıyorsun. Bu 'hayvanseverim' diyerek insanlara laf söyleyenlere sinirleniyorum. İnsana bir laf söylerken de oturup düşünülür öyle denir. Ben insanların çoluğu çocuğu var diye laf söylemiyorum; çünkü ben önce insan seviyorum."

Gedik, yıllar önce Müge Anlı'nın "Hayvanlar şehirde yaşamaz, onlar için park yapılsın" sözüne tepki göstermişti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.