Bugünkü
Takvim

Sınır ötesi sevgi

'in Güney Amerika'ya taşan sevgisi, TV kanallarını harekete geçirdi. Karadayı, 17 Kasım'dan itibaren Şili ve Uruguay'daki Mega TV'de yayınlanmaya başladı

  • Saklambaç
  • 22.11.2015
ABONE OL
Sınır ötesi sevgi
Şöhreti Türkiye'den sonra Balkanlar ve Ortadoğu'ya sıçrayan Bergüzar Korel, Güney Amerika'da da yıldız haline geldi. Kariyerinden Halit Ergenç'le evliliğine kadar neredeyse her gün Güney Amerika'daki gazete manşetlerini süsleyen Korel sevgisi, yapımcıları da harekete geçirdi.

Güzel oyuncunun rol aldığı ve geçen sezon sona eren atv'nin fenomen dizisi 'Karadayı, 17 Kasım'dan itibaren Şili ve Uruguay'da yayınlanmaya başladı. Mega TV isimli kanalda Güney Amerikalılar ile buluşan dizi, ilk bölümüyle olay yarattı.

Özge GÜRCAN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.