Bugünkü
Takvim

Vurur yüze ifadesi çok gerginsin bitanesi

Estetik rekortmeni , önceki gün bir etkinliğe katıldı. Son ameliyatı sonrası yüz ifadesi değişen ve ağzını kapatamayan 69 yaşındaki Süperstar, yakından fotoğraf çektirmedi

  • Saklambaç
  • 21.11.2015
ABONE OL
Vurur yüze ifadesi çok gerginsin bitanesi
SÜPERSTAR , önceki gün Brand Week İstanbul'un konuğu oldu. 'Süperstar' markasını tescilleten Pekkan, davetlilerle söyleşi yaptı. Sevilen sanatçı, bu unvanı nasıl aldığını; "Tamamen iç güdüsel, duygusal, kalbimin sesini dinleyerek ama akıllıca" sözleriyle özetledi.

YAKINDAN FOTO YASAK
Süpriz yapmayı sevdiğini söyleyen Pekkan, "Hayalim vokalist olmaktı ama kendime bile sürpriz yaparak Süperstar oldum" dedi. Etkinliğe geç katılan Ajda Pekkan, gergin tavırlar sergiledi. Ünlü sanatçı, davete katılan basın mensuplarının yakından fotoğraf çekmesine ise izin verdirtmedi. Türkiye'nin en çok estetik operasyon geçiren ünlüsü olan Pekkan'ın son olarak yüzüne yaptırdığı operasyondan rahatsız olduğu öğrenildi.

ESPRİ KONUSU OLDU
Yüz ifadesi değişen ve ağzını kapatmakta güçlük çeken 69 yaşındaki Pekkan'ın bu tavırları salondakileri de şaşırttı. Başından 20'den fazla estetik operasyon geçen Süperstar'ın bu halini gören konuklar, "Vurur yüze ifadesi çok gerginsin bitanesi" diyerek espri yaptı.


kalan karakter 1000

 mustafa mustafa

nekadar estetik yaptirirsa yaptirsin ölümde kacamasin bir insandan dogar büyür genc olur yaslanir ölür her dönemin bir güzeligi vardir yasliligin da öyle

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 21.11.2015 06:05

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.