Bugünkü
Takvim

Ülkesine Fransız

Ülkemizde yaşanan acı olaylar karşısında suskun kalıp Paris için tepki gösteren 'e öfke yağdı!

  • Saklambaç
  • 16.11.2015
ABONE OL
Ülkesine Fransız
Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Belçim Bilgin, dün gündem oldu. Bugüne kadar verdiğimiz şehitler ve yine ülkemizde yaşanan terör saldırıları karşısında instagram hesabından tek bir paylaşım yapmayan ünlü oyuncu, konu Paris olunca kolları sıvadı. Ülkemizde yaşanan olaylara sessiz kalıp Fransa'da yaşanan acı olay karşısında üzüntüsünü dile getiren 'e şöyle tepki mesajları yağdı:

'İNANDIRICI DEĞİLSİNİZ'
"Ne acıdır ki kendi ülkenize Fransız kalıyorsunuz, "Ankara'dan Suruç'a kadar onlarca katliam burnunuzun dibinde yaşanıyor ama çıt yok. Paris olunca hemen paylaşım yapıyorsunuz. Samimiyetiniz asla inandırıcı değil", "Madem insanlığınız bu kadar çok o zaman neden kendi askeriniz, polisiniz şehit olunca sessiz kaldınız."

ELEŞTİRİLERE SESSİZ KALDI
Instagram'da yaklaşık 203 bin kişinin takip ettiği Belçim Bilgin, "Neden Türkiye'de olanlara sessiz kalıyorsun da Paris'te olunca acın büyük oluyor?" şeklinde gelen yüzlerce tepki mesajı karşısında sessiz kalmayı tercih etti.
kalan karakter 1000

Efsane Efsane

Herhangi bir şeyin de ahlaki yok. Sanatcinin da hirsizinda vatan hainininde ahlakı var. Gezi zekalilarda ve aydinlarda hic birsey bulunmuyor. Hangi ülkeye ajanlik yapiyorsa onun icin uzuluyor. Şeref yok ki. Nereden alacaginida bilmiyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.11.2015 01:51
apache apache

kişi PKK lı olunca, gizlese de açığa vuruyor, ülkeisnde lan olaylara ses çıkarmayıp fransada olanlara tepki koyan PKK lıdır

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 16.11.2015 22:13
Adnan Adnan

Kabahat bizlerde sabah erken kalkan herkesi takip edersek onlarda kendini bir halt sanır.Baksanıza ikiyüz üçbin takipçisi varmış.Bunun gibiler ünlü olmayı Vatanına hakaret etmek,ilgisiz kalmakla eş değer sanır.Birde;şekerim akşam danstan önce fransa katliamına tepki verdim sen verdinmi?,ay şekerim platesim bitsin bende vereceğim modundaki entel yaşantıları bunu gerektiriyor.Bakın ünlü dedim sanatçı değil,Zeki Müren,Emel Sayın,Türkan Şoray,Hülya Koçyiğit,e Sanatçı derken bunlara sanatçı demek zoruma gidiyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 16.11.2015 17:38
fantom cengiz fantom cengiz

Çünkü kendisi Atatürk tarafından imha edilen hain Kürt Şeyh Sait'in torunudur. Başka söze gerek var mı? Türkiye'nin kaymağını Türkler kanalıyla yer ama içinden vatana ve Türklere kin kusar. Milletimiz de bu tipsiz Kürdü bir halt zanneder.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 16.11.2015 16:41
misafir misafir

Belçim gibi sözde sanatçıları ünlü yapan biz değilmiyiz,bu kadını ve bu kadın gibiler içimizde yaşıyorlar,bu ülkenin nimetlerinden bizden çok yararlanıyorlar,en güzel şartlarda yaşıyorlar,ama bizden değiller.Onu ve onun gibi bize yabancı olan sokak sanatçılarını protesto ediyor ve tanımıyoruz,bizde onları hiç sevmiyoruz,o suratlarını ekranlarda görmek istemiyoruz,artık içimizde yaşayan ajanları ve hainleri ayırmalıyız.Hatta bizim ülkemizden defolup gitsinler...

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 16.11.2015 15:03

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.