Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 13.11.2015

Duygusal gece!

Zeynep Tunuslu, 1994'te vefat eden eşi Uzay Heparı'nın eski aşkı 'yi dinlemeye gitti. Gecede Tunuslu ve Tilbe, duygusal anlar yaşadı

Duygusal gece!
Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, önceki gece Masquerade adlı mekanda sahne aldı. Tilbe'nin giyim tarzı kadar kendisini dinlemeye gelen bir konuğu da dikkat çekti. 1994 yılında vefat eden Uzay Heparı'nın modacı eşi Zeynep Tunuslu, şarkıcıyı dinlemeye gitti.

Tunuslu'nun, Heparı ile bir dönem aşk yaşadığı bilinen Tilbe'yi dinlemeye gitmesi şaşırttı. Bu konu sorulunca "Cinayet yok, aralarında masum bir ilişki varmış" diyen Zeynep Tunuslu için de özel birkaç şarkı seslendirdi.


Zeynep Tunuslu, Yıldız Tilbe'nin söylediği "Sen de sev ama sevilme" şarkısı karşısında gözyaşlarını tutamadı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.