Bugünkü
Takvim

Nişan var yüzük yok

2014 Türkiye Güzeli , 'in yıldızı 'le hem aşkını hem de nişanlandığını ilk kez itiraf etti. Önceki akşam ise alyanssız görüntülenen Gülşe, 'Yüzüğü evde unuttum' dedi

  • Saklambaç
  • 08.11.2015
ABONE OL
Nişan var yüzük yok
Arsenal'in Türk asıllı Alman yıldızı Mesut Özil aşkıyla, sadece Türkiye değil Almanya ve İngiltere'de de çok konuşulan Amine Gülşe, ses getiren beraberliğiyle ilgili ilk kez konuştu. Önceki akşam ağabeyiyle bir AVM çıkışı görüntülenen 2014 Türkiye Güzeli, "Mesut bey ile ilişkiniz nasıl gidiyor?" sorusu karşısında önce kahkaha attı.

ÖNCE İNKAR, SONRA KABUL
"İlişkimizi gizli yaşıyoruz" diyerek daha önce inkar ettiği aşkı kabul eden , 'le nişanlanmasıyla ilgili de samimi açıklamalar yaptı. İspanyol basınında çıkan "Nişanlandılar" haberinin doğru olduğunu dile getiren güzel oyuncunun, parmağında ise nişan yüzüğü olmadığı görüldü.

AŞK YAZIN BAŞLAMIŞTI
Amine Gülşe, "Yüzüksüz geziyorsunuz. Mesut Bey kızmasın" diyen basın mensuplarına ise alyansını evde bıraktığını söyledi. Gülşe ile yıldız futbolcunun geçtiğimiz yaz başlayan aşklarını, önümüzdeki yaz nikah masasına taşıyacağı konuşuluyor.AŞKLARI DÜNYA BASININDA
Amine Gülşe ile Mesut Özil, ilk kez Londra'da birlikte görüntülenmiş ve bu ilişki, tüm dünyada ses getirmişti. Yıllarca Alman şarkıcı Mandy Capristo ile aşk yaşayan Mesut Özil, seksi şarkıcıdan sonra gönlünü Amine Gülşe'ye verdi.

UNUTKAN GÜZEL!
Geçtiğimiz hafta Özil'le aile arasında nişanlanan Amine Gülşe, önceki akşam alyansını takmayı unuttu.


HALİL ÇİLİNGİR


kalan karakter 1000

Ahmet Ahmet

Mutlu olsunlar. Mesutun köklerini unutmamasi güzel.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 08.11.2015 11:13

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.