Bugünkü
Takvim

Çifte destek

Uslanmaz çapkın Yurdal Sert, önceki gece çıktığı eğlence turunda alkolü fazla kaçırdı. Ayakta durmakta zorlanan Sert'i koluna giren iki güzel taşıdı

  • Saklambaç
  • 28.10.2015
ABONE OL
Çifte destek
İkoncan İvana Sert'ten boşandıktan sonra çapkınlıkta dur durak bilmeyen iş adamı Yurdal Sert, önceki gün yine İstanbul gecelerinin altını üstüne gitirdi. Mekan mekan gezen çapkın iş adamı, Nişantaşı'nda objektiflere yakalanınca bir anda neye uğradığını şaşırdı. Alkol sınırı aştığı gözlenen ve ayakta durmakta zorlanan Sert'in yardımına yanındaki iki güzel yetişti.

SABAHA KADAR EĞLENDİ
Bir mekandan çıkıp başka bir mekana doğru yürüyen Sert'in koluna giren iki güzel, iş adamını güçlükle tuttu. Fotoğraflarının çekilmesinden rahatsız olan Yurdal Sert gazetecileri uyararak, "Beni bu halde yayınlamayacaksınız değil mi? Yanımdakiler bacım gibidir" diyerek mekana girdi. Yurdal Sert'i bu halde görenler ise 'Can çıkar huy çıkmaz' yorumu yaptı. Yurdal Sert, son olarak gittiği mekanda da sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi.

UFUK ÖZCAN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.