Bugünkü
Takvim

Deniz kızı Demet

54 yaşındaki oyuncu , Çağan Irmak'ın merakla beklenen filmi 'Nadide Hayat'ın bazı sahnelerini denizaltında çekti. Çekimler için toplam 63 kişilik bir ekip sualtında set kurdu!

  • Saklambaç
  • 26.10.2015
ABONE OL
Deniz kızı Demet
Çağan Irmak'ın merakla beklenen filmi 'Nadide Hayat'ta bir 'ilk' gerçekleşti. 54 yaşındaki başarılı oyuncu Demet Akbağ, önce havuzda dalış eğitimi aldı ve sonra denizaltında kamera karşısına geçti. Yaklaşık 50 kişilik reji ekibinin yanı sıra 13 kişilik su altı çekim ekibinin gerçekleştirdiği kayıtlar sırasında Çağan Irmak da oyuncularla beraber sualtına daldı… Filmin sualtı çekimlerinde kelimenin tam anlamıyla set, denizin altına kuruldu! Filmin toplam 30 gün süren çekimlerinin son bölümünde Dalyan'da 3 günde 6 dalış gerçekleştirdi.

18 ARALIK'TA...
Akbağ, çekimlerinin sonunda yönetmen Irmak'a sarılıp mutluluk gözyaşları dökerken "Suyun altında da oynadım ya, ben daha ne isterim" dedi. Nadide Hayat, 'Yeni başlangıçlara yelken açanlara…' ithafen 18 Aralık'ta vizyonda olacak!


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.