Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 20.10.2015

Kaya'yı utandırdı

, önceki akşam 'nun da olduğu bir yemekte aile üyeleriyle buluştu. Avşar Kızı, çıkışta eski eşine 'Gel seni eve atayım' deyince işadamını utandırdı

Kaya'yı utandırdı
Hülya Avşar'ın önceki akşam da muzipliği tuttu. Avşar Kızı; eski eşi , kardeşi Helin, kızı Zehra ve eski kayınvalidesi Gülümser Çilingiroğlu'nun da olduğu aile üyeleriyle Etiler'deki bir mekanda yemek yedi. Yaklaşık 6 saat keyifli anlar geçiren Avşar'ın çıkışta da neşesi doruktaydı.

Bir ara gazetecilerin elinden mikrofonu alıp şarkı söyleyen sanatçı, eski eşine de takılmadan edemedi. Hülya Avşar, arabasına bineceği sırada Çilingiroğlu'na "Gel atayım seni eve, gel be gel çekinme gel. Hadi loo" diye seslendi. Ünlü iş adamı ise bu sözler karşısında hem utandı hem de kahkahayı patlattı.

Annesi Gülümser Hanım'la mekandan çıkan Çilingiroğlu, eski eşinin esprisine böyle güldü.Halil ÇİLİNGİR

kalan karakter 1000

neco gs lı neco gs lı

bu kayanın pantolonu yamalı moda olunca cuval bıle gıyerler

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.10.2015 23:50
M.ASLAN M.ASLAN

Sayın Kaya bey örf ve adetlere bağlı biridir.Her iki tarafta gençlik hataları olabilir ayrı yaşamalarına gerçekten üzülüyoruz.Hülya Hanımdan başkası Kaya,yı düşünmez.Geri kalan zamanlarını evli olarak geçirmeleri en büyük temennim inşallah olur.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 20.10.2015 17:16

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.