Bugünkü
Takvim

'Sen ne biçim annesin!'

Ece Erken ile Serkan Uçar, bu kez Nişantaşı'nı birbirine kattı. Ünlü sunucunun eğlendiği mekanı basan Uçar, boşanmak üzere olduğu Erken'e 'Sen ne biçim annesin!' diye bağırdı!

  • Saklambaç
  • 19.10.2015
ABONE OL
'Sen ne biçim annesin!'
Neredeyse her gün bir olay yaşayan Ece Erken ile Serkan Uçar, önceki gece de Nişantaşı'nı karıştırdı! Geçtiğimiz hafta Etiler'de sokak ortasında kavga eden çiftin bu kezki tartışma adresi Nişantaşı Sess adlı mekan oldu. Birbirlerinden hiçbir şey talep etmeden boşanmak için anlaştıklarını basın açıklamasıyla duyuran Ece Erken ile Serkan Uçar, bu açıklamanın ertesinde yine birbirine girdi. Her şey güzel sunucunun, oğlu Eymen'i annesine emanet edip arkadaşlarıyla gece gezmesine çıkmasıyla başladı.

'TADIM KAÇMASIN'DEDİ AMA ...
Ece Erken, mekan girişi Serkan Uçar'la ilgili sorulara "Uzun zaman sonra gece dışarı çıktım, ağız tadımız bozulmasın" demekle yetindi. Ancak Erken'in tadı 1 saat sonra kaçtı! Ece Erken'in orada olduğunu öğrenen Serkan Uçar, soluğu mekanda aldı. Ece Erken'in masasına giden Uçar, "Sen ne biçim annesin! Çocuğunun yanında olmak varken gece dışarı nasıl çıkarsın?" diyerek ünlü sunucudan hesap sordu. Bu durum karşısında ne yapacağını şaşıran Ece Erken, apar topar mekanı terk etti. Erken'in ardından Serkan Uçar da Nişantaşı'ndan ayrıldı.


Erken'in 'şiddet gördüğü' gerekçesiyle boşanmak istediği Serkan Uçar, önceki gece de ünlü sunucunun eğlendiği mekanı bastı.

HALİL ÇİLİNGİR

kalan karakter 1000

kime ne kime ne

ne yani emanet ettigi anne demek hiç dışarı çıkmıyacak evlendigin bayan sanatçı iş görüşmeleri olacak o zaman niye evllendin niye ayrılıyorsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 19.10.2015 19:35
erdal erman amasya erdal erman amasya

iyi yaapmış oğlu eymeni annesine teslim etmiş

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 19.10.2015 12:51
Vatansever Vatansever

Arka bahcenin rezilleri tek kelime rezalet.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır1
cevapla 19.10.2015 09:17
Hayrus Hayrus

İyi yapmıs çocugu olanın avradını dövmeyen dizini döver.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır5
cevapla 19.10.2015 08:00

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.