Bugünkü
Takvim

Tuna duymasın

İşletmeci ile birlikte olan , adının bri dönem aşk haberlerine karıştığı Kerem Bursin için 'Çok tatlı ve yakışıklı bir çocuk. Allah sahibine bağışlasın' yorumu yaptı

  • Saklambaç
  • 14.10.2015
ABONE OL
Tuna duymasın
Sunucu Burcu Esmersoy'un önceki gün katıldığı Denizli Forum Çamlık AVM'deki bir etkinlikte Kerem Bursin hakkında söylediği sözler sevgilisi Tuna Aksu'yu kızdıracak. Güzel sunucu, bir dönem adının aşk dedikodularına karıştığı Bursin'i yere göğe sığdıramadı. Yeni nesil erkek oyuncular arasında en çok Kerem Bursin'i beğendiğini söyleyen , ekledi: "Allah sahibine bağışlasın, çok yakışıklı ve tatlı bir çocuk." Ünlü sunucunun bu sözleri üzerine "Sevgilisi Tuna Aksu, Burcu'nun bu iltifatlarını duymasın" yorumları yapıldı.

'REDDEDİLDİM' İTİRAFI
Bu arada güzelliğiyle erkeklerin başını döndüren Burcu Esmersoy, hayatında da bir kez reddedildiğini itiraf ederek şöyle konuştu: "Seneler önce bir arkadaşıma aşıktım ve ona mektup yazdım. Ancak kendisi mektubuma bile cevap vermedi. Herhalde şimdi kafasını duvarlara vuruyordur."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.