Bugünkü
Takvim

Yengeden satılık

Bebeğini kucağına almak için gün sayan , genç kızları fuhuştan kurtarmak için kurduğu vakıf yararına kıyafetlerini satışa çıkardı

  • Saklambaç
  • 12.10.2015
ABONE OL
Yengeden satılık
Şimdilerde 'le evliliğinden bir bebek sahibi olmaya hazırlanan , bir yandan da genç kızlar için kolları sıvadı. Güzel yenge, ''Free a Girl' (Bir Kızı Özgürleştir) isimli vakfı için kıyafetlerini satışa çıkardı.

VAKFIN resmi sitesi ile Hollanda'daki bir alışveriş sitesinden bin adet kıyafet ve aksesuvarını satışa çıkaran Yolanthe Cabau, büyük ilgi gördü. Güzel yenge, satılan her üründen elde edilen geliri de genç kızları fuhuştan kurtarmak için kurduğu vakfa aktaracak.
Yolanthe Cabau, ortalama 60 euro'dan satışa çıkardığı her üründen elde edilecek geliri vakfı için kullanacak.kalan karakter 1000

gürcan gürcan

reklam olsun diye yapıyo

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.10.2015 07:09

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.