Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 12.10.2015

Kara kutu Yeşim

Işın Karaca, 'ın magazin dünyasının kara kutusu olduğunu söyledi ve ekledi: 'Neler biliyor! Bir konuşursa yer yerinden oynar ve eminim ki sanat camiasının yüzde 65'i iltica etmek zorunda kalır'

Kara kutu Yeşim
Ünlü şarkıcı Yeşim Salkım'ın büyük kızı Gizem, önceki gün Etiler'deki Kidnosk Masal Akademisi'nde çocuklara özel parti düzenledi. Partiye 'ın yanı sıra Temmuz'da boşandığı eşi Hakan Eratik de katıldı. Eski eşler, her zamanki gibi kızları Ada'yla da bir araya gelerek "Ayrılsak da dostuz" mesajı verdi. Kızı Ada'yı bir an olsun kucağından indirmeyen Eratik, "Gizem ve Yeşim'e destek için burdayım" dedi. Partiye katılanlardan biri de Işın Karaca'ydı.

MESLEKTAŞLARINA GÖZDAĞI...
İkili, samimi şekilde sohbet ederken söz, sanat camiasına geldi. Işın Karaca, bu sırada Yeşim Salkım için iddialı sözler söyledi. Karaca, "Yeşim'i hepiniz tanıyorsunuz. Neler neler biliyor! Bir konuşursa sanat camiasının yüzde 65'i iltica etmek zorunda kalır" dedi. Bu sözlere katılan Salkım esprili bir dille, "Aslında magazin programı sunsam yer yerinden oynar" diyerek meslektaşlarına gözdağı verdi.

AYDIN HAMZA

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.