Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 06.10.2015

Şanslı adam!

Efsane yıldız , bir davet için geldiği İstanbul'da 'la buluştu. Fox, yaş gününü kutladığı 'Issız Adam'ı gece boyu öpücüğe boğdu

Şanslı adam!
Bir dönemin efsane yıldızı Samantha Fox, birçok Hollywood yıldızının da doktoru olan Hasan Fındık'ın davetlisi olarak önceki gün İstanbul'a geldi. Ünlü yıldız, Kalbur Et'te buluştuğu Cemal Hünal'a da sürpriz yaptı. , pasta getirtip ünlü oyuncunun yaş gününü kutladı.

Hünal, kendisini öpücük yağmuruna tutan ünlü yıldız için "80'li yıllarda bu kadın ortalığı kasıp kavuruyordu herkes gibi ben de kendisinin hayranıydım" dedi. Samantha Fox'un gece boyu 'ı öpmesini görenler ise "Issız adam, oldu şanslı adam" esprileri yaptı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.