Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 01.09.2015

Sosyal medyada Cyrus depremi

Tamamen transparan ve sadece belirli bölgeleri kapatan ler giyen Cyrus'un fotoğraflarına yapılan yorumlar milyonlara ulaştı.

Sosyal medyada Cyrus depremi
Skandalların yıldızı , MTV Video Müzik Ödülleri'ne damga vurdu. Canlı yayının yaşanacak olaylara ve edilecek küfürlere karşı birkaç saniye gecikmeli ve sansürlü yayınlanmasına rağmen 22 yaşındaki Cyrus, çılgın hareketlerini tüm dünyaya göstermeyi başardı. Kıyafetleriyle geceye damga vuran şarkıcı, neredeyse bir şey giyinmemiş gibi göründü. Cyrus, cesur hareketleri ve giyim tarzıyla sosyal medyayı alt üst etti. Ünlü şarkıcı sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.