Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 18.03.2015

Fashion wars

'te modacılardan çok ünlüler şıklık yarışına girdi. Defileyi izlemeye gelen güzeller, podyumda yürüyormuş edasıyla birbirine meydan okudu

Fashion wars
Her sene olduğu gibi bu senede İstanbul Fashion Week'te modacıların defilelerinden çok ünlülerin şıklık yarışı konuşuldu. Türkiye'nin önde gelen ünlü isimleri önceki akşam moda tasarımcısı ikiz kardeşler Raisa- Vanessa'nın Sonbahar/Kış Koleksiyonu'nun defilesinde buluştu. Defileyi izlemeye gelen isimler birbirlerine gece boyunca tarzlarıyla nispet yaptı.

ŞOV YAPTILAR
Aralarında Burcu Esmersoy, Eda Taşpınar, Merve Boluğur, Azra Akın, Çağla Şikel ve Eliz Sakuçoğlu gibi Türkiye'nin önde gelen ünlüleri birbirlerine meydan okudu. Defileyi izlemekten çok birbirlerinin kıyafetlerini inceleyen bu isimleri görenler "Defileyi izlemeye değil. Birbirlerine şov yapmaya gelmişler" yorumu yaptı.

Ufuk ÖZCAN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.