Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 27.02.2015 Gazete
ABONE OL

Süper iksir

72 yaşındaki 'ın gençlik sırrı ortaya çıktı. Süperstar, Tayland'da yapılan ve litresi 500 bin dolardan satılan 'ölümsüzlük iksiri'ni düzenli olarak içiyor

Süper iksir
Türk Pop Müziği'nin yıllara meydan okuyan ismi Ajda Pekkan, sadece yaptırdığı estetiklerle değil düzenli hayatı sayesinde de genç kızlara taş çıkartıyor. Beslenmesine ve sporuna çok dikkat eden 72 yaşındaki Süperstar'ın yeni bir gençlik iksiri daha ortaya çıktı. , Phuket'e sık sık giden kardeşi Semiramis Pekkan sayesinde Tayland'daki bir iksiri keşfetti.

ŞİŞESİNE 25 BİN DOLAR VERİYOR

'Viking Mağarası'nın özel bir bölgesindeki okyanus suyu ve birçok ekstra bitkilerle hazırlanan bu özel içecek, halk arasında 'ölümsüzlük iksiri' olarak biliniyor. Litresi 500 bin dolar olan iksir, 50 mililitrelik şişelerle satılıyor. Ajda Pekkan da şişesi 25 bin dolarlık bu özel içeceği, yılda ortalama 2 kez tüketiyor. 'Ölümsüzlük iksiri' olarak anılan içecek; tüm hücreleri yeniliyor ve kişiye enerji veriyor. Tayland'daki bu özel içeceği, dünyaca ünlü birçok politikacı, sporcu, oyuncu ve şarkıcının da içtiği biliniyor.

BECKHAM DA MÜDAViMi

40 yaşındaki David Beckham ile İtalya'nın eski başbakanı Berlusconi'nin yine Tayland'da yapılan gençlik iksirinden içtiği haberleri gündeme gelmişti.

Ajda Pekkan'a bu çok özel içeceği, sık sık Phuket'e giden ve orada evi olan kardeşi Semiramis Pekkan getiriyor.

ÖZGE GÜRCAN

kalan karakter 1000

gürcan gürcan

valla ölüm geldimi iskir falan dinlemez istersen şişesine on tirilyon ver onda para geçmez

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 27.02.2015 16:58
gürcan gürcan

ne içerse içsin anamla aynı yaşta kaç torunu var onu söylesin

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 27.02.2015 16:53
boooom boooom

Duydugunuz su..
Hani su meshur yogocu vardi..arkadan Hayat iksiri enjekte ediyordu...o xogocu ajdayi Genc tutuyormus..

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 27.02.2015 11:40
abdo abdo

ya ne iksiri heryeri yapma yamalikli

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 27.02.2015 11:25
kadın güzel zaten iksire filan ihtiyacı yok. kadın güzel zaten iksire filan ihtiyacı yok.

Kadın güzel zaten, iksire filan ihtiyacı yok. Allah vergisi bir guzelligi var. 60'larda güzellik yarışmasında kızlarda birinci oluyor zaten. İskeleti düzgün, yüzü düzgün... İksir içse de içmese de güzel. Hangimiz onun kadar azimliyiz. Allah Ajda'mıza uzun ömürler versin. Her şeyiyle sesiyle sanatıyla dört dörtlük bir kadın.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 27.02.2015 08:57

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.