Bugünkü
Takvim

Tehdit ve yalan

Oyuncu , kız arkadaşıyla Cihangir'deki evine girerken görüntülenince çıldırdı. Agresif oyuncu, 'Benim ailem aşiret' diyerek gazetecileri ölümle tehdit etti

  • Saklambaç
  • 25.02.2015
ABONE OL
Tehdit ve yalan
Magazincilerle yıldızı bir türlü barışmayan oyuncu Rıza Kocaoğlu, önceki akşam kız arkadaşı ile birlikte Cihangir'de görüntülendi. Bir kafeden çıkıp evine doğru yürüyen ikiliden Kocaoğlu, görüntülendiğini fark edince gazetecilere tehditler savurdu. Kendisini görüntüleyen bir muhabiri tartaklayan Kocaoğlu, "Benim kapımın önünde kimse iş çekemez, benim ailem aşiret, beni çeken adamı vururum. O görüntüleri sileceksin" dedi. Daha sonra yanındaki bayanın kuzeni olduğunu söyleyen agresif oyuncu, söylediklerini unutarak yalanlar atmaya devam etti. Gizemli güzel için "Kız kardeşimin yakın arkadaşı", daha sonra da "Yakın arkadaşımım kuzeni" diyerek görüntüleri silmesi için gazetecilere dil döktü.

UFUK ÖZCAN

kalan karakter 1000

gürcan gürcan

kendini bir şey zanneden ünlüyüm herkes onu tanıyor zannediyor halbuki biz onu hiç tanımıyoruz nei iş yapıyor bu herif

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 25.02.2015 16:07
fuat fuat

gezi'de özgürlük diye bağıracaksın sonra bir başkasını hayatına tehtit oluşturcaksın tam'da gezi zihniyeti yalan dolan.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 25.02.2015 13:08
antigezici antigezici

Gezi direnişinde en önde yer alan arkadaş değil mi bu?

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 25.02.2015 10:03
mehmet mehmet

benim sülalem aşiret demek acizlikten başka bir şey değildir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır0
cevapla 25.02.2015 09:20
misafir misafir

insan kuzeniyle çıkar,kız kardeşinin yakın arkadaşı ile çıkar,yakın arkadaşının kuzeni ilede çıkabilir.çıkabilirde basını tehdit edecek kadar ne bu telaş.madem haram yemedin bu karın ağrısı niye.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 25.02.2015 07:52

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.