Bugünkü
Takvim

KOÇları kızdırdı

Ford bayii toplantısında sahne alan , ücretini aldığı halde dans ekibini konsere getirmedi. Rahmi ve , şarkıcıya ateş püskürdü

  • Saklambaç
  • 21.02.2015
ABONE OL
KOÇları kızdırdı
Türkiye'de kazandığı paraların vergisini Belçika'ya ödeyen Hadise, yine uyanıklık yaptı. Önceki gün Koç Grubu'na ait Ford'un Tarabya Oteli'ndeki bayii toplantısında sahne alan şarkıcı, 125 bin lira aldı. Bu fiyatın içinde dansçılarına ait ücretin de bulunduğu , sahnede oryantal gibi kıvırdı. Belçika'daki dansçıları ve orkestrası gelmeyince toplama ekiple sahne alan Hadise, herkesi kızdırdı. Sahneye dansçısı olmadan çıkan Hadise, "Orkestram ve dansçılarım birazdan gelecek" diyerek konukları sürekli oyalamaya çalıştı. Ünlü iş adamı Rahmi ve Ali Koç'un ise şarkıcıyı bir daha kendi etkinliklerine çağırmama kararı aldığı iddia edildi. Ali Koç'un ayrıca sözleşme kurallarını yerine getirmeyen Hadise'yi mahkemeye vereceği de öğrenildi.


MEVLÜT YÜKSEL

kalan karakter 1000

enar enar

Hep onlar mı halkı söğüşleyecekler, bir defa da kendileri söğüşlensinler de bizim hissettiklerimizi anlasınlar. Ben buna vesile olduğu için Hadise'ye teşekkür ediyorum.

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır4
cevapla 21.02.2015 11:52
emel emel

bu seslerle o paralar kazanılıyor ya içim acıyor kötü ses hadise

Aynı Görüşte misiniz?
evet22
hayır7
cevapla 21.02.2015 08:44

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.