Bugünkü
Takvim

Özcan'a çifte darbe

Burak Özçivit'ten 'e çifte darbe! Deniz'in eski aşkı Fahriye Evcen'le birlikte olan Özçivit, 'Aşk Sana Benzer'le Deniz'in filmi 'Evim Sensin'e gişede fark attı

  • Saklambaç
  • 17.02.2015
ABONE OL
Özcan'a çifte darbe
Yeni neslin başarılı ismi Burak Özçivit, Özcan Deniz'i fena kızdıracak! Deniz'in yıllarca aşk yaşadığı ve evlilik planları yaptığı Fahriye Evcen'in gönlünü kazanan Özçivit, sinema sektöründe de 'in pabucunu dama attı. Evcen ile Deniz'in 2012 yılında birlikte rol aldığı 'Evim Sensin', ilk 3 günde 245 bin kişi tarafından izlenmişti.

100 BİNLİK FARK!
Burak Özçivit'in sevgilisi Fahriye Evcen'le rol aldığı 'Aşk Sana Benzer' filmi ise ilk 3 günde 335 bin kişinin tercihi oldu. Üçüncü haftasında 1 buçuk milyondan fazla kişi tarafından izlenen 'Aşk Sana Benzer'in vizyonda kalacağı süre boyunca 3 milyondan fazla kişi tarafından seyredileceğine kesin gözüyle bakılıyor.

ÇOK GERİDE KALDI
Burak Özçivit'in Özcan Deniz'e attığı fark, bunlarla da bitmiyor. Şu an vizyonda olan, yapımcılığı ve yönetmenliğini Deniz'in üstlendiği 'Sevimli Tehlikeli' filmi de 'Aşk Sana Benzer'in çok gerisinde kaldı. Özcan Deniz imzalı film, 3 günde 153 bin kişi tarafından izlendi. Özcan Deniz'in şimdilerde "Hayatımın en büyük aşkı" dediği Fahriye Evcen'le birlikte olan Burak Özçivit'ten gişede geri kalması "Burak'ın fendi Özcan'ı yendi"
yorumlarına yol açtı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.