Bugünkü
Takvim

Dostluk elçisi!

'in şöhreti Türkiye ve Ortadoğu derken bizden 15 bin kilometre uzaklıktaki Arjantin'e sıçradı. Arjantinli hayranları, Korel'e 'Sayende Türkiye ve Türkler'i çok daha fazla sevdik' diye seslendi

  • Saklambaç
  • 09.02.2015
ABONE OL
Dostluk elçisi!
ROL aldığı tüm projeler ve son olarak oynadığı 'Karadayı' dizisiyle Türkiye'nin en başarılı kadın oyuncuları arasında gösterilen Bergüzar Korel, dünya starı olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Şöhreti Türkiye'yi aşan, Ortadoğu ve Balkan ülkelerinde geniş bir hayran kitlesine sahip olan Korel'in sevgisi Arjantin'e kadar uzandı. Bir dönem eşi Halit Ergenç'le rol aldığı 'Binbir Gece' dizisi Arjantin'de gösterilmeye başlayan güzel oyuncu, ülkenin en çok konuşulan ve sevilen ismi oldu. Facebook, twitter ve instagram'da için Arjantinli hayranları tarafından fan siteleri açıldı.

HER ADIMI OLAY OLUYOR
Arjantin'deki gazete manşetlerini, dergi kapaklarını süsleyen Bergüzar Korel'in mutlu evliliğinden kıyafetlerine kadar attığı her adım Arjantinliler'in büyük merak konusu oldu. Korel'in kendilerine sosyal medya aracalığıyla gönderdiği mesaj karşısında çok mutlu olan Arjantinliler, bir video hazırlayarak güzel oyuncuya "Senin sayende Türkiye ve Türkler'i daha da çok sevdik. İki ülkeyi yakınlaştırdığın için çok teşekkürler" diye seslendi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.