Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 07.02.2015

İlan-ı aşk!

, kendisinden 25 yaş büyük Esat Yontuç için ailesine rest çekti. Sosyetik güzel, ilişkisini sosyal medyadan ilan etti. Gözler ise baba Ender Alkoçlar'a çevrildi

İlan-ı aşk!
AŞKIN yaşı yoktur! Cemiyet hayatının en gözde genç kızlarından Aslışah Alkoçlar, geçtiğimiz yaz gönlünü kendisinden tam 25 yaş büyük Esat Yontuç'a kaptırdı. Murat Boz ve Arda Turan'ın tanıştırdığı ikili, yaz boyu gazetecilerden gizlice beraberliklerini yürüttü. Ancak Aslışah Alkoçlar'ın 'büyük' aşkı, baba Ender Alkoçlar'ı rahatsız etti. Ailesinden veto yiyen sosyetik güzel de Esat Yontuç'la görüşmeyi kesti.

SALI GÜNÜ RESMEN BAŞLADI
Ancak ayrılığa daha fazla dayanamayan ile Yontuç, birkaç hafta önce aşklarına kaldıkları yerden devam kararı aldı. 21 yaşındaki Alkoçlar ile 46 yaşındaki Yontuç'un yeniden başlayan ilişkisi, sosyetik güzelin 'facebook' hesabında da resmileşti. Aslışah Alkoçlar, 3 Şubat Salı günü ilişki durumunu 'ilişkisi var' olarak değiştirdi. Aslışah Alkoçlar, bu değişiklikle ilgili yapılan tüm yorumlara da ayrı ayrı teşekkür etti. İkilinin objektifler karşısına ne zaman birlikte çıkacağı merak konusu olurken gözler yeniden baba Ender
Alkoçlar'a çevrildi...


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.