Bugünkü
Takvim

Onlar sustu herkes konuştu

Yeni bir ilişkiye yelken açtıkları konuşulan ile Kenan İmirzalıoğlu, iddialara sessiz kaldı

  • Saklambaç
  • 06.02.2015
ABONE OL
Onlar sustu herkes konuştu
DÜN magazin gündemine Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu yerleşti. Yaklaşık 1 aydır aşk yaşadıkları konuşulan ikili, sosyal medyada da en çok konuşulan konuların başında geldi. Hayranları, ünlü oyuncuları sosyal medyadan soru yağmuruna tuttu.

TWITTER GÜNDEMİ
Ancak her ikisi de özel hayatlarıyla ilgili konuşmayan ve Kenan İmirzalıoğlu'ndan aşk iddialarıyla ilgili herhangi bir açıklama gelmedi. Twitter'da ise Kobal ile İmirzalıoğlu hakkında şu yorumlar yapıldı: "Hayatımda yanındaki adamın yakışıklılık seviyesini bu kadar ivmeli arttıran başka insan görmedim", "Sinem'in bir sonraki sevgilisi bu gidişle ya Brad Pitt ya da Tom Cruise olacak", "Arda Turan, sert kayaya çarptı. Bundan sonra Sinem hakkında tek kelime edemez"...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.