Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 04.02.2015

İlham kaynağı Hatipoğlu

Rus , Müslüman olup Sedef adını aldı. Güzel oyuncu, 'Hayatım sayesinde değişti ve onun sayesinde İslam'ı seçtim' dedi

Hayatım Nihat Hatipoğlu sayesinde değişti
ROL aldığı filmler ve podyumdaki başarısıyla dikkat çeken Tatiana Tsivikeviç'in hayatı tamamen değişti. Müslüman olup 'Sedef' adını alan güzel model, yaşadığı değişimi Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'na borçlu olduğunu söyledi. 'Sedef', değişimini ise şöyle anlattı:

'İSLAM BANA YAKIN'

"Her şey 5 sene önce hayatımı sorgulamaya başlayınca değişti. Sonra da karşıma Nihat Hatipoğlu çıktı. Onu dinlemeye başladıktan sonra sorularımın cevaplarını buldum. 2 yıl boyunca kendimi hazırladım ve Müslüman olmayı içimde hazmederek istedim. İslamiyet'in ruhuma, yüreğime ve inancıma yani kısaca bana daha yakın olduğunu anladım. Müslüman olduktan sonra hayatımda yeni bir sayfa açtım ve adım artık Sedef."

kalan karakter 1000

hikmet sami hikmet sami

evet sizinde

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 05.02.2015 17:26
Hakki Hakli Hakki Hakli

Paralel sakirtler de sayin Hatipoglu'nu biraz dinleseler SIRAT-I MÜSTAKIYM'i bulurlar!
Lakin Pensilvanya Guru'su SAMAN gazte ve tv'den baska medyayi okumalarina ve izlemelerine izin vermiyor, gözleri acilmasin diye! Her birinden ahid, yemin aldi!
Cenab-i Allah yüce Kuran da buyuruyor: "Onlarin gözleri var görmüyor! Kulaklari var duymuyor!"

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır2
cevapla 04.02.2015 18:21

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.