Bugünkü
Takvim

İndirimden utandı

Sevgilisi Hacı Sabancı ile en lüks otellerde tatil yapan , alışveriş turundaydı. İndirimli mağazaların altını üstüne getiren Ulusoy, objektiflere yakalanınca utangaç tavırlar sergileyerek şaşırttı

  • Saklambaç
  • 02.02.2015
ABONE OL
İndirimden utandı
Genç işadamı Hacı Sabancı ile aşk yaşayan manken Özge Ulusoy önceki gün alışveriş turundaydı. Hacı Sabancı ile dünyanın en lüks otellerinde tatil yapıp Instagram'da havasını atan Ulusoy, bu kez indirimli mağazalardan alışveriş yaparken görüntülendi. Manken arkadaşı Pınar Tezcan ile birlikte Akmerkez'de indirimli mağazaları gezen Ulusoy'un, keyfi objektiflere yakalanınca kaçtı.

SANKİ AYIP BİR DURUM!
İndirimden yararlanmak sanki ayıpmış gibi bir tavır sergileyen Ulusoy, objektifler karşısında boynunu eğdi. Gazetecilerin sorularına da cevap vermek istemeyen Özge Ulusoy, "Arkadaşlar sonra konuşalım. Hiç havamda değilim" dedikten sonra Akmerkez'den hızla ayrıldı.

kalan karakter 1000

gürcan gürcan

millet pazardan alıyor senin alışverişinden bize ne

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 02.02.2015 08:17

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.