Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 08.10.2014

ABD'de hapis

'ta yoldan çıkıp elektrik direğine çarpan Sayışman, kazada hafif yaralandı. Yasalar gereği yurt dışına çıkması yasaklanan ünlü oyuncu, Türkiye'ye dönebilmek için mahkemenin sonucunu bekleyecek

ABD'de hapis
Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman, bir süre önce hem kardeşi Nil'i bir eve yerleştirmek hem de İngilizce'sini geliştirmek için ABD'ye gitti. Los Angeles eyaletine giden Sayışman, geçtiğimiz akşam kendi kullandığı otomobille kaza yaptı. Araçta kardeşi Nil'le birlikte olan ünlü oyuncu, ölümden döndü. Karşıdan gelen araç yüzünden yoldan çıkan , elektrik direğine çarparak durabildi. Araçlarda büyük maddi hasar oluşurken ünlü oyuncu ve kardeşi yaralandı.

İMDADINA HİDO KOŞTU
Bu ay 15 günlüğüne Türkiye'ye gelmenin planlarını yapan Tolgahan Sayışman'a Los Angeles eyalet yasalarına göre yurtdışına çıkma yasağı konuldu. NBA'deki Los Angeles Clippers takımında forma giyen Hidayet Türkoğlu da yakın dostu için hemen avukatını devreye soktu. Şimdilerde ABD'de hapis olan Tolgahan Sayışman, Türkiye'ye geri gelebilmek için mahkemenin vereceği kararı bekliyor...

kalan karakter 1000

y. y.

işte hukuk

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 08.10.2014 21:18

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.