Bugünkü
Takvim

Türbe gezintisi

Ünlüler, mübarek Kadir Gecesi'nde türbe ve camilerin yolunu tuttu. Ortak nokta, 'ydi...

  • Saklambaç
  • 25.07.2014
ABONE OL
Türbe gezintisi
Ramazan Ayı'nın en kutsal günü olarak kabul edilen Kadir Gecesi'nde ünlü isimler cami ve türbelere akın etti. Beşiktaş'ta bulunan Yahya Efendi Türbesi de ünlülerin uğrak noktasıydı. Seray Sever, Eren Talu ve eşi, Serap Şenyüz, Sedat Doğan ve Hilal Cebeci gibi birçok ünlü sanatçı iftar sonrası buraya geldi.

TÜM İSLAM ALEMİ İÇİN DUA ETTİ
İbadetlerini yapıp dua eden ünlü isimlerden bazıları daha sonra ise Sultanahmet Camii'nin yolunu tuttu. Türbeye gelen mimar Eren Talu'ya eşi Serap Hanım da eşlik etti. Türbede en uzun süre vakit geçiren isim ise Hilal Cebeci oldu. Ünlü şarkıcı, sadece kendisi için değil tüm Türkiye ve tüm İslam alemi için dua ettiğini söyledi.

Halil ÇİLİNGİR

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.