Bugünkü
Takvim

İkongaf

Eğlence turuna çıkan , oldukça gergindi. Sosyetik İkoncan, yanına gelen satıcı çocukları "SÜLÜK GiBi YAPIŞMAYIN" diyerek tersledi

  • Saklambaç
  • 22.07.2014
ABONE OL
İkongaf
Uzun süre yaptığı tatilin ardından İstanbul'a dönen Süreyya Yalçın, gecelerde boy göstermeye devam ediyor. Sevgilisi Tugay Gökkaya'dan ayrıldıktan sonra yalnız başına aşk acısı çeken İkoncan, önceki gece Reina'daydı. Burada 4 saat zaman geçirip eğlenen sosyetik güzel, daha sonra 300 metre İlerideki Supper Club'a geçti. İkoncan bu kısa mesafeyi yürüyerek gitmek isteyince olanlar oldu.

GÖRENLER ŞAŞTI KALDI
Türkiye'nin en zengin kadınlarından olan Süreyya Yalçın, korumalarıyla birlikte yolda karşıdan karşıya geçerken yanına satıcı çocuklar koştu. Balon, şapka ve çiçek satarak geçinmeye çalışan çocukların ilgisi Yalçın'ı kızdırdı. İkoncan, "Sülük gibi yapışmayın bana" diyerek satıcılara çıkıştı. Daha sonra korumalarına talimat verip çocukları uzaklaştıran Yalçın'ı görenler, şaştı kaldı.

Lüks tutkusuyla bilinen , yanına gelen sokak satıcılarını önce azarladı sonra uzaklaştırdı. İkoncan'ın bu gergin hallerine kimse bir anlam veremedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.