Bugünkü
Takvim

Gitti Ivana geldi Olga

Sırp eşi İvana'dan boşanan , önceki gece çapkınlık turundaydı. İşadamının yeni sevgilisi ise yine Sırp asıllı bir güzel olan Olga'ydı...

  • Saklambaç
  • 22.07.2014
ABONE OL
Gitti Ivana geldi Olga
İş adamı , gecelerde sert rüzgarlar estirmeye devam ediyor. Sırp asıllı İvana Sert'le olaylı bir evlilik ve boşanma süreci yaşayan Yurdal Bey, geçtiğimiz gece Reina'da yeni sevgilisi ile görüntülendi. Yurdal Sert'in yeni aşkı da bir Sırp güzel.

FENA FAKA BASTI
Adının Olga olduğunu öğrendiğimiz güzelle 5 saat mekanda eğlenen işadamı çıkışta tedbiri elden bırakmadı. Dışarıda gazeteci olmadığını öğrenen Yurdal Sert ve aşkı Olga, koşaradım taksiye binerken flaşlar patladı. Neye uğradığını şaşıran işadamı trafiğin kurbanı oldu. Yurdal Sert, sıkışık trafikte hareket etmekte zorlanan taksiciyi de "Yürüsene kardeşim. Fotoroman olduk burada. Sür de gidelim artık" diyerek azarladı. Bu anlarda yüzünü gizlemeye çalışan Sırp asıllı Olga'nın ise sevgilisinin kulağına birşeyler fısıldadığı görüldü.

HALiL ÇiLiNGiR

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.