Bugünkü
Takvim

Bayrak dersi

Sevgilisi ile Göcek'te tatilde olan , teknesine yabancı ülkelerin bayrağını asan zenginlere laf attı. Akçıl, 'Bu bayrak dalgalanmıyorsa utanırım' dedi

  • Saklambaç
  • 14.07.2014
ABONE OL
Bayrak dersi
Ebru Şallı'nın Sinan Akçıl'la aşkı doludizgin sürüyor. Medyatik çift, tatil için gittikleri Göcek'te yine gazetecilerin hedefindeydi. Tekneyle Göcek koylarını dolaşan , gazetecilere instagram'dan mesaj yolladı: "Paparazzi arkadaşlar, bir rahat bırakın de güneşlenelim adam gibi. Zaten 2 günüm var; çok görmeyin. Siz bize bakarken biz de dürbünle size bakıyoruz; sevgiler."

'BİZ BU ÜLKEYE AŞIĞIZ'
Türk bayrağı altında çekilen fotoğrafını instagram'dan paylaşan müzisyen, vergiden kaçmak için lüks yatlarına yabancı ülkelerin bayraklarını asan zenginlere ders verdi! Sinan Akçıl'ın notu şöyle: "Hani bugünlerde kim vatansever, kim değil, kim sahici, kim rol yapıyor bilmiyorum ama biz bu ülkeye aşığız. Tekne kullanırken bile bu bayrak dalgalanmıyorsa üzerinde utanırım, çekinirim rahat rahat gezemem."

, sevgilisiyle çıktığı Göcek tatiline küçük oğlu Pars'ı da götürdü. Büyük oğlu Beren'in ise babası Harun Tan'la olduğu öğrenildi. Bu arada ünlü çiftin yakın çevresine göre; minik Pars'la cici babası Akçıl çok iyi anlaşıyor.

kalan karakter 1000

Sadece Sadece

Helal olsun sana.Devlete vergi vermemek için sekiz takla atan işadamı görünümlü para düşkünlerine kapak olsun.Almaya gelince Kaplan vermeye gelince kedi olan işadamı bozmalarına ithaf olunur.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 14.07.2014 12:53

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.