Bugünkü
Takvim

Musa'nın kopyası

, önceki gece yeni aşkı 'le el ele ortaya çıktı. Yıldırım'ın sevgilisinin eski aşkı 'la benzerliği şaşırttı

  • Saklambaç
  • 05.07.2014
ABONE OL
Musa'nın kopyası
Genç sevgilisi 'la olan beraberliğini geçtiğimiz aylarda sonlandıran 'ın hayatında "2. Musa dönemi" başladı! Aytun'dan sonra gönlünü işadamı 'e kaptıran sosyetik güzel, bir süredir yeni sevgilisiyle Mykonos'ta tatil yapıyordu. Çiçeği burnunda çift, önceki gece ise ilk kez gazetecilerin karşısına el ele çıktı. Kuruçeşme'deki bir mekanda yemek yiyen Sinem Yıldırım ile Yeşeren, ilişkileriyle ilgili konuşmadı.

AĞABEYİ OLSA BU KADAR BENZER!
Yıldırım, her zamanki gibi şıklığıyla dikkat çekerken Reha Yeşeren'i görenler gözlerine inanamadı. Sinem Yıldırım'ın eski sevgilisi Musa Aytun'a şaşırtıcı şekilde benzeyen Yeşeren için; "Musa Aytun'un ağabeyi gibi" yorumları yapıldı. Bu arada Eskişehir Genç İşadamları Derneği Başkan Yardımcısı olan Reha Yereşen'in tıbbi atık, inşaat ve dış ticaret sektörlerinde faaliyet gösteren şirketlerinin olduğu öğrenildi.

MYKONOS TATiLi BiTTi
Çiçeği burnunda çift, bir süredir Yunanistan'ın eğlence adası olarak bilinen Mykonos'ta tatildeydi. Sevgililer, Komşu tatilini bitirip soluğu İstanbul'da aldı.

HALiL ÇiLiNGiR

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.