Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 01.07.2014 Gazete
ABONE OL

Dersimiz bronzluk

Adı 'bronzluk'la özdeşleşen , Türkiye'nin dört bir yanını dolaşıp özellikle kadınları 'Nasıl daha sağlıklı bronzlaşılır?' konusunda bilgilendiriyor. Güneşlenirken bol su içilmesinin şart olduğunu söyleyen sosyetik ikoncan; tatile çıkmadan 1 hafta önce de bronzluk koruyucu losyon sürmenizi öneriyor.

Dersimiz bronzluk
Yaz, güneş ve bronzluk denilince akla ilk gelen isimlerden olan Eda Taşpınar, çok merak edilen 'bronzlaşma' sırlarını paylaştı. "Bronzluk Bilinçlendirme Kampanyası" dahilinde Türkiye'nin dört bir yanını dolaşan ikoncan, gittiği her yerde kadınların büyük ilgisiyle karşılaştı.

KİTAP SEÇERKEN BİLE ÖZENLİ!
Güneşlenirken seçilen yerin önemli olduğunu söyleyen , "Herkesi görebileceğiniz ancak herkesin sizi rahatça göremeyeceği bir yeri tercih etmelisiniz" dedi. Sosyetik ikoncanın diğer önerileri ise şöyle: 'Güneşlenirken sizi sürükleyecek kitaplar ve yormayacak müzikleri tercih edin. Büyüleyici bronzluk için tüm gün plajda yatmanız gerekmez. Kalıcı bronzluğu yavaş yavaş elde etmeniz mümkün. Bronzlaşmak için sabah ve öğle sonrası saatlerini tercih edin.

SOYULMAYI ÖNLEYEBİLİRSİNİZ

Güneşlenirken su kaybedersiniz, bol bol su için. Güneşe çıkmadan en az 1 hafta önce başlayarak bronzluk koruyucu losyonunuzu sürün, soyulmayı önleyin. Tatil sonrası da losyonunuzu kullanın. Güneş yağınızı seçerken kokusuna dikkat edin. Plajda yürüdüğünüzde arkanızda güzel bir koku bırakmak önemlidir. Unutmayın insan beyni kokuyu asla unutmaz.'

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.