Takvim

Bugünkü
Takvim
ABONE OL

İstanbul'un göbeğinde Vale dayağı

ve eşi , Bebek'te arabayla kendilerine çarpan valeyle tartıştı. Hızını alamayan Bebek Balıkçısı'nın 4 valesi Benan'a saldırdı. Ece Sükan ise çığlık çığlığa eşini kurtarmaya çalıştı

İstanbul'un göbeğinde Vale dayağı
Stil danışmanı Ece Sükan ve Ocak ayında evlendiği tasarımcı eşi Ümit Benan'ın keyifli başlayan günü kabusa döndü. Önceki gün Bebek'te yürüyüş yapmaya giden Ece Sükan ve eşi Bebek Balıkçısı'nın valeleri tarafından darp edildi. Sakin kişiliğiyle bilinen Ümit Benan, eşiyle yolda yürürken valenin arabayı üzerlerine sürdüğünü ve kendilerine çarptığını belirtti. Bu durum karşısında valeye tepki gösteren Benan "Yolun ortasında yürüyorsun önüne baksana" diye cevap alınca tartışma büyüdü. Sözlü atışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Balıkçıdan gelen valelerin de olaya karışmasıyla kavga büyüdü.

YERLERDE YUVARLANDI
4 valenin saldırdığı Benan, eşinin yanında gurur yaparak yumruklara cevap verdi. Bebek'te bütün vatandaşların dehşetle izlediği kavga trafiğin kilitlenmesine sebep oldu. Hızını alamayan valeler ardı ardına 'a saldırırken, ise büyük panik yaşadı. Kendisini eşine siper eden Ece Sükan da kavgada darp edildi. Yerlerde yuvarlanan ünlü model, polisi arayarak valelerden şikayetçi oldu. Kısa sürede gelen emniyet güçleri kavgaya karışanları Etiler Polis Karakolu'na götürerek ifadelerini aldı.

VATANDAŞ DEHŞETE DÜŞTÜ
İstanbul'un göbeğinde yaşanan bu olayı vatandaşlar şaşkınlıkla izledi.

AYDIN HAMZA