Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 18.02.2014

Aşk itirafı paraya döndü

, 'u Türkiye'nin en güzel kadını ilan etti. Carlos'un bu itirafı üzerine firmalar, ikiliyi reklamda buluşturmak için servet ödemeye hazır

Aşk itirafı paraya döndü
Şimdilerde Sivasspor'un teknik direktörlüğünü yapan Roberto Carlos, geçtiğimiz günlerde "Türkiye'de en beğendiği kadının Burcu Esmersoy" olduğunu ilan etti. Çapkınlıklarıyla ünlü ve ilişkilerinden 8 çocuk sahibi olan Carlos'un yaptığı bu itiraf, gündem yarattı. Sosyal medyada da büyük ses getiren bu açıklama üzerine güzel sunucu sessiz kalıdı. ile isminin yan yana gelmesi ise firmaların iştahını kabarttı. Başta spor giyim olmak üzere birçok firma, ikiliyi aynı reklamda buluşturmak için sıraya girdi.

SENARYO ŞİMDİDEN BELLİ...
Firmaların; şimdiden Esmersoy ile Carlos için birçok reklam filmi senaryosu yazdırdığı öğrenildi. Birçok senaryoda; Burcu Esmersoy'un peşinden koşacak olan Roberto Carlos'un tekliflere ne cevap vereceği merak edilirken; güzel sunucunun Carlos ile aynı reklamda oynamaya sıcak baktığı öğrenildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.