Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 13.12.2013

50 bin liralık çanta savaşı

'teki 50 bin liralık çanta, ile 'i karşı karşıya getirdi. Mermerci, çantayı Şer'in ayırttığını duyunca 'Öyle şey olmaz' dedi. Çantayı alan ise Mermerci oldu

50 bin liralık çanta savaşı
Dünyaca ünlü marka 'in Türkiye'deki en büyük iki müdavimi; 50 bin liralık bir çanta için neredeyse savaş çıkartıyordu. Evinde geniş bir koleksiyonu olan Şer; geçtiğimiz haftalarda Milano'da görüp almadığı modelin aynısını markanın Nişantaşı'ndaki mağazasında gördü. Acelesi olan , 35 santimlik Hermes Birkin için mağaza görevlilerine "Bu çantayı bana ayırın. Gelip alacağım" diye ricada bulundu.

SOSYETENİN DİLİNDE!
Bu olaydan 1 gün sonra Nişantaşı Hermes'e giden , Bahar Şer'in ayırttığı çantayı beğendi. 3 ayrı tondan oluşan ve yeni koleksiyona ait Birkin model çantayı satın almak isteyen Mermerci, görevlinin "Kusura bakmayın Derin Hanım ama o çanta ayrıltıldı" sözüyle karşılaştı. Sosyetik güzel, duyduğu karşısında sinirlendi. "Öyle şey olmaz; çantayı ayırtan kimse gelip alsaymış" diyen Derin Mermerci; 50 bin liralık çantanın sahibi olmayı başardı. Şimdilerde neredeyse tüm sosyetenin dilinde olan 'Hermes savaşı'; daha önce de birçok sosyetik arasında yaşanmıştı. Sınırlı sayıda üretilen Hermes çantalar için birçok sosyetiğin aylar öncesinden sıraya girdiği de biliniyor.

kalan karakter 1000

Hakan Hakan

Adaletin bumu dünya kimi açlıktan ölüyor ayda 800 tl kazanayım diye yırtınıyor kimide böyle 50.000 tl ye çantacık alıyor.Bizide gör yarabbim...!

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 13.12.2013 16:50
aaaaaaa aaaaaaa

haklısın dostum

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 13.12.2013 21:31

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.