Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 25.08.2013

Deniz dalgalı

ayrılığından sonra depresyona giren , yeni bir aşka yelken açtı. Teselliyi Bodrum'da bulan güzel oyuncunun yüzü sonunda güldü

Deniz dalgalı
Güzel oyuncu Deniz Çakır, sonunda objektiflere mutluluk pozu verdi. Gizlice evlenip daha sonra da boşandığı iddia edilen İbrahim Çelikkol ayrılığı sonrasında bunalıma giren Çakır, İstanbul gecelerinde sık sık efkar dağıtıyordu. Aşk acısını bir kenara bırakan Çakır, önceki gün Bodrum'da objektiflere takıldı. Mutluluğu yüzüne yansıyan Deniz Çakır'ın yanında yeni sevgilisi vardı. Gümüşlük'te güneşin ve denizin tadını çıkartan oyuncunun keyfi objektifleri farkedince kaçtı.

ÇAKIR'IN OYUNU TUTMADI
Aşkıyla birlikte keyifli anlar yaşayan Deniz Çakır'ın yüzünden gülücükler eksik olmadı. Plajda yemek yerken bir anda objektifleri farkeden oyuncu panik yaptı.

Hemen eline kitabını alarak sevgilisinin yanından uzaklaşan Çakır, yalnız başına bir şezlongda oturarak kitap okudu.

Birlikte görüntülendiğinden haberi olmayan Deniz Çakır, sevgilisini tanımıyormuş gibi yapsa da ikilinin mutlu halleri çoktan objektiflere takılmıştı.

DENiZ'iN DENiZ FOBiSi

Plajda aşkıyla mutlu anlar yaşayan 'ın keyfini objektifler kaçırdı. Güzel oyuncu, Bodrum sıcağına rağmen üzerindeki elbisesini bir an olsun üzerinden çıkarmadı. Deniz Çakır, gün boyu denize de girmedi.

YEMEĞİNİ KAPTI KAÇTI
Sevgilisiyle birlikte yemek yiyen Deniz Çakır, objektifleri fark edince hemen toparlandı. Güzel oyuncu plajın öbür ucundaki bir şezlongda yalnız gibi davrandı.

Halil ÇİLİNGİR

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.