Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 31.05.2013 Gazete
ABONE OL

Yanlış yolda!

Önceki gece 2 kadınla eğlenen , kapalı yola girince gazetecilere yakalandı. Evli rockçı ve yanındakiler, şoka uğradı

Yanlış  yolda!
Bir süredir sıkıntılı günler geçiren , kötü zamanları geride bırakmışa benziyor! Önceki gece Beyoğlu'ndaki Zarifi isimli mekanda eğlenen Levent, mekan çıkışı gazetecilere yakalanmamak için büyük uğraş sarf etti. Ancak Haluk Levent'in içerisinde bulunduğu araç; Beyoğlu İstiklal Caddesi'ndeki kapalı olan yola girince; ünlü rockçı basın mensuplarınca görüntülendi.

GECE YARISI İŞ GÖRÜŞMESİ!
Birlikte eğlendiği iki güzelle aynı araçta yakalanan Haluk Levent, kısa süreli panik yaşadı. Levent'in yanındaki sarışın güzel de eliyle yüzünü gizlerken; diğer kadın arkadaşı gazetecilere rahatça gülümsedi. Nesrin Yanarlar ile evliliğinden bir de çocuğu olan Haluk Levent, patlayan flaşların ardından çaresiz gazetecilere açıklama yaptı. Gece yarısı Beyoğlu'nda görüntülendiği güzellerle sponsorluk görüşmeleri yaptığını söyleyen Haluk Levent, bu açıklamasıyla güldürdü! Levent'in daha önce de eşini aldattığı haberleri çıkmıştı.

FARKLI TEPKiLER
* Haluk Levent'in birlikte eğlendiği kadınlardan sarışın olanı eliyle yüzünü gizledi. Diğer kadın ise gazetecilere karşı rahat tavırlar sergileyerek akılları karıştırdı.

* Otomobilin arkasında oturan Haluk Levent, patlayan flaşlarla neye uğradığını şaşırdı. Gruptaki asıl büyük paniği yaşayan ise aracın önünde oturan sarışın kadındı.

* Gazetecilerin yanı sıra hayranlarının da büyük ilgisiyle karşılaşan Haluk Levent, çaresiz araçtan inmek zorunda kaldı. Beyoğlu'nun ortasında açıklama yapan Levent, yanındaki kadınlarla geceyarısı sponsor görüşmesi yaptığını söyleyerek güldürdü!

UFUK ÖZCAN