Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 30.05.2013

Uyanık.com

Bu akşamki konseri biletini aylar önce satın alanlar konsere saatler kala kolları sıvadı! Uyanıklar; 545 liraya sahip oldukları biletleri internet sitelerinden 2 bin liraya satıyor

Uyanık.com
Dünyaca ünlü yıldız 'nın bu akşam 'nda vereceği konseri; uyanıklar için para kazanmanın yolu oldu! Haftalar öncesinden satışa sunulan biletleri alan birçok kişi; konsere sayılı saatler kala biletleri internette satışa sundu. Bilet fiyatlarının ise normalden 3-4 kat fazla fiyata satıldığı dikkat çekti.

En pahalı kategori olan 'Diamond Ring' alanındaki biletleri 545 liraya alan uyanıklar; biletlerini 2 bin liraya satışa çıkardı. 150 liralık saha içi biletleri de internetten; 450 liraya satıldı. Rihanna konseri sayesinde; hem kendine hem de uyanıklara şimdiden para kazandırmış oldu.

kalan karakter 1000

alayınafener alayınafener

Bu satışları kulüpler yapabilirmi acaba topluca alıyorlar 500 tl bileti 2000 tl iyiymiş gerçekten

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 30.05.2013 17:11

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.